Sdílejte

Analytici z panevropského think-tanku GEFIRA více jak dva měsíce analyzovali pohyb lodí nevládních organizací specializujících se na pomoc uprchlíkům.

7.prosinec 2016 – 14:00
Mapovali denní příjezdy afrických migrantů do Itálie a lodě, které je převážely  přes Středozemní moře a stali se svědky monstrózního podvodu a porušení zákona. Vypadá to, že nevládní organizace spolu s pašeráky, mafií, italskou pobřežní stráží a zástupci Evropské unie úzce spolupracují na převozu desítek tisíc Afričanů do Itálie a dále do Evropské unie. Vše běží pod záminkou záchrany uprchlíků, jedná se ale ve skutečnosti o nezákonný obchod!

Celkem bylo sledováno 15 lodí, které patří buď nevládním organizacím  nebo které jsou jim pronajaté, jezdí pravidelně mezi italskými přístavy a libyjským pobřežím, kde naloží  lidský náklad a jedou zpět do Itálie, kde v přístavu migranty vyloží.  Odtamtud je italské orgány pošlou na sever, do Francie, Holandska, Německa, Rakouska, Švýcarska a Skandinávie. Jedná se o organizace jako je  Moas, Mladí zachránci, Stichting Bootvluchting, Lékaři bez hranic, Save the Children, Proactiva Open Arms, Sea-Watch.org, Sea-Eye a Life Boa.

V následujícím videu můžete vidět tak, jak lodě jezdí mezi mezi libyjským pobřežím a Itálii.

Během sledovaného období bylo nejméně 39.000 Afričanů ilegálně propašováno do EU se  souhlasem italských orgánů a EU.

Doprava  přes Středozemní moře běží  pod záminkou „záchrany“, protože pro to  je zvláštní právní předpis EU osvobozující převaděče před stíháním. Text zní: „Kapitáni soukromých lodí a nevládní organizace (NGO), které se podílejí na záchraně na moři ve Středomoří, nebudou  trestáni, pokud pomáhají, zachraňují.“

Ale afričtí ekonomičtí migranti, nejsou uprchlíky, kteří přicházejí z Libye do Itálie kvůli své záchraně. Ti lidé ve skutečnosti nepocházejí z nějaké válečné zóny a také se proto neutopí v moři, pro ně je taxi služba od pobřeží k pobřeží.

Desítky tisíc migrantů z Afriky v EU  potom požádají o azyl. To znamená, že vedení EU v Bruselu aktivně podporuje příliv nelegálních přistěhovalců, kteří budou záměrně destabilizovat Evropu a povede to k sociálním a společenským konfliktům.

Proč Nevládní organizace provádějí hromadně pašování ?  Buď  jsou to  „dobráci“, kteří nechápou, že  prostřednictvím této sběrné služby a bezpečné přepravy přes Středozemní vytvoří ještě větší poptávku na převoz lidí  z Afriky do Evropy.  Nebo jde o peníze, o hodně peněz, které získají  nevládní organizace z EU, ze zemí EU.

Ve skutečnosti jde o trestné činy nevládních organizací, které bezostyšně porušují imigrační zákony a Schengenské dohody. Média samozřejmě nic o tom nepíší, protože občané EU by neměli vědět o  rychlém dopravním provozu  mezi severní Afrikou a Evropou.

Porážka italského premiéra Mattea Renziho a  jeho ústavní novely je také hlasování proti jeho migrační politice a EU.

Sdílejte

BEZ KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ