Sdílejte

Rusko doufá v dosažení „nového porozumění“ a v „obnovení rusko-amerických vztahů“ tvrdí kremelské zdroje s tím, že prezident Putin řekl, že jej povzbudil americký lid, když hlasoval sám za sebe, čímž odmítl výhled na Nový světový řád (New World Order – NWO) totalitní světové vlády.

Podle tohoto zdroje Putin věří, že výsledek amerických voleb ukazuje, že zkázonosná agenda globalistů je u skutečných lidí hluboce nepopulární, a když mají šanci, tak ji instinktivně rovnou odmítnou.

„Americký lid se postavil médiím, bankám, establishmentu, vše bylo proti nim, oni ale řekli, bylo toho dost. Chtějí změnu.“

Putin v roce 2016 slíbil, že Nový světový řád zničí a vypadá to, že lidé celého světa se začínají probouzet a souznít s jeho cílem. Prezidenta „velice povzbudilo“, že jeho odhodlání zničit agendu těch invazivních organizací sdílí lidé celého světa a v tomto okamžiku to nabývá na hybnosti.

Trumpův projev o Novém světovém řádu:

Tento volební výsledek představuje největší povstání Amerického lidu proti elitě, která vede zemi od Bostonského pití čaje v roce 1771, z čehož jdou na loutky kontrolované Novým světovým řádem ve Washingtonu závratě. Všechny ty elity – politici, bankéři, ekonomové, celebrity – lidem říkaly, ať volí NWO zvoleného kandidáta Hillary Clinton. Ale lidé se už probudili. Lidé řekli ne.

Rothschildovská kabala NWO bude ve svých palácích nervózně zmatkovat, hledajíc způsoby, jak si poradit s tímto ohromným neočekávaným úderem jejich globalistické agendě. Itinerář jejich cesty k dosažení jediné světové vlády – tak blízký, přesto ale tolik vzdálený – jim tohle lidové povstání vyhodilo z kurzu.

Putin v dubnu na výroční tiskové konferenci se svými krajany vyjádřil ohledně amerického volebního procesu skepsi, když si o něm myslel, že je zkorumpovaný a jen se při něm jako okupanti Bílého domu střídají rodinné klany elit. Rovněž naznačil, jak osobně vidí Hillary Clinton.

„Nejdříve byl u moci Bush senior, pak Bush junior. (Bill) Clinton byl americkým prezidentem dvakrát za sebou a teď má ty ambice i jeho žena. A opět u moci může zůstat rodina. Jak se v Rusku říká, manžel a manželka jsou ten samý Satan.“

Žádná strana politického establishmentu nechtěla, aby se Trump jakkoliv přiblížil k Bílému domu. Média mainstreamu jej démonizovala. Stručně řečeno, maňáskové Nového světového řádu se spojili proti němu. Měli hodně co ztratit, kdyby kontrolu převzal někdo, kdo nehraje podle jejich pravidel, a jejich noční můra se stala realitou.

Nebuďte překvapeni, jestli vás budou chtít v blízké budoucnosti média mainstreamu přesvědčit o něčem hluboce znepokojivém. NWO neměl nikdy v historii tak silný úchop činnosti mainstreamových médií.

Novým světovým řádem kontrolované elity ve Washingtonu takovou ránu neočekávaly a budou si chtít kontrolu spěšně urvat zpět.

Amerika si v procesu spuštěném mohutným lidovým odporem, rozdmýchaným zcela racionálními obavami a zažehnutém tvrdými fakty znovu vydobyla své postavení jako mocný suverénní národ. Lidé se rozhodli, že učiní Spojené státy opět velkými, převezmou kontrolu nad svou ekonomikou a nabudou v očích světa opět respektu. Čapli býka za rohy a vrátili se zase jako Američané. Volili postup vpřed místo stagnace. Taková je odpověď pro naše časy.

Zdroj: ac24.cz

Sdílejte

BEZ KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ